Vítáme Vás
Naše nabídka
Penzion HELENA
Jaké je to u nás
Kontakty
Napište nám

   

 

     
 

Naše nabídka

Nabízíme celovečerní posezení s ubytování a snídaní jen tak pro zábavu, pro slavnostní příležitosti, oslavy všední i mimořádné. Zajišťujeme diskrétnost a nerušené soukromí.

Příjemné posezení nabízíme pro skupiny od 15 do 48 osob. Večer začíná obvykle mezi šestou až sedmou hodinou večerní, připravíme pro vás moravská vína a pohoštění z naší kuchyně. U krbu v našem sklepě budete nejprve uvítáni naší tradiční večeří, kterou představuje domácí uzené kuře z udírny. Pak vás pozveme na ochutnávku moravských vín. Průvodcem vám bude hostitel Pavel Kazda, který vám rád ochotně představí jednotlivá vína, vinařskou oblast a seznámí vás s pěstováním a výrobou vína.

Po celý večer pak můžete nejen popíjet dobré moravské víno, ale také ochutnat domácí slivovici, meruňkovici nebo třešňovici.

Můžete si objednat také hudbu, k dispozici jsou elektronické klávesy, harmonikář nebo cimbál. Na zvláštní přání zajistíme erotický program.

Předností je bezbariérový přístup, takže přijeďte všichni, dostanete se i do našeho sklepa a prohlédnete si zde uložená vína v sudech a můžete ochutnávat se svými přáteli.

Objednejte si

K první večeři již tradičně podáváme naši domácí specialitu:

Uzená kuřata přímo z udírny + přílohy

 

K druhé večeři si můžete vybrat:

Uzeninovou obloženou mísu
nebo
Zabijačkovou mísu,
případně
Domácí klobásy i
Uzenou vepřovou kýtu z udírny
(dle předběžné domluvy)

 
Nápoje

Moravská vína
Slivovice
Meruňkovice
Třešňovice
Nealkoholické nápoje
Káva

 
     
 
     
  Pavel Kazda - 693 01 Hustopeče u Brna, Vinařská ulice, sklep@kazda-pavel.cz